Spor Söyleşileri

Türkiye'de sporu alanının en tecrübeli isimlerinden dinliyoruz. Sadece futbol olarak değil diğer tüm branşların başarılı sporcularının anılarından ve önerilerinden yola çıkarak oluşturacağımız söyleşilerimizle gençlerimiz Türkiye’de spora bakışı daha farklı bir pencereden değerlendirme fırsatını yakalayacaklar.

Gezi Kulübü

Gezi Kulübümüz, gençlerimizin ülkemizin tüm güzelliklerini görmelerini, tarihi ve kültürel değerlerini öğrenmelerini ve tanımaları amacıyla çalışmalar yürütmektedir.

İyilik - Sosyal Sorumluluk Kulübü

İyilik kulübü, sorumluluk bilincini artırmak ve gençlere duyarlılık kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

Sanat Kulübü

Sanat kulübü, Kültür sanat faaliyetlerini takip etmek,sanatın önemini vurgulamak amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Tarih Araştırmaları Kulübü

Gençlerimizin kendilerini tanımalarını, bilgi ve yeteneklerini geliştirmelerini, zararlı ortamlardan uzak kalmalarını, kendilerine, ailelerine ve yaşadığı topluma faydalı bireyler olmalarını sağlamak.Vizyon - Yeniden Büyük Türkiye yolunda; tarihi değerlerine bağlı, okuyan, düşünen, tartışan, üreten, yaşadığı çağın farkında olan ve tarih ve medeniyet tasavvuru olan, öncü bir nesil yetiştirmek.

Müzik Kulübü

Müzik Kulübü, tek bir müzik türüyle sınırlı kalmayıp, olabildiğince farklı müzik türlerine ait söyleşiler, atölyeler, konserler düzenleyip müziğe olan ilgiliyi artırmayı hedeflemektedir.

Kitap Kulübü

Kitap Okuma Kulübümüz Edebiyatımıza çığır açan ve dönemine yön veren yazarların eserleri üzerinden günümüze ışık tutacak metin okumalarını yapmaktadır.

Spor Kulübü

Gençlerin ruh ve beden sağlığı için sporun önemini anlatan kulüp, sporu sevdirmek, teşvik etmek ve herkesi sporla tanıştırmak amacıyla faaliyet yürütmektedir.

Bisiklet Kulübü

Bisiklet kulübümüze katılmak için hemen kayıt ol!

Fotoğraf Kulübü

Fotoğraf Kulübüne katılmak için hemen kayıt ol!

Bilim ve Araştırma Kulübü

Bilim ve Araştırma Kulübüne katılmak için hemen kayıt ol!