Başkanın Mesajı

Sizi Bekliyoruz

Zeytinburnu Belediyesi’nin her kurumuyla yanınızda olduğunu size hatırlatmak isterim.

Sevgili Gençler,

İnsan doğar, büyür ve ölür. Kâinatın değişmez yasasıdır. Bu değişmez yasanın muhatabı olan insanoğluna hayat ve irade, iyi ve doğru bir şekilde yaşasın diye emanet edilmiştir. İrade sahibi insanın en önemli, en kritik çağları ise gençlik çağlarıdır. Çünkü tam olarak bu yaşlarda, kalan ömrümüzü nasıl geçireceğimiz sorusunun cevapları ortaya çıkmaya başlar. Bir sanatkâr mı, iş adamı mı, sporcu mu, yönetici mi, öğretmen mi, mimar ya da mühendis mi? Yetenek ve yönelimlerimiz bu çağlarda belirir.

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz.

Bu bilinçle Zeytinburnu Gençlik Merkezimizi hayata geçirdik. Gençlik Merkezinde donanımlı bireyler olmanıza katkı sağlayacak pek çok sosyal, kültürel kurs ve atölyeler; geziler, seminerler gibi faaliyetler planladık.

Söylediğimiz gibi: Gençlik, her yaşınızla bir tuğla koyacağınız ve adı hayat olan binanın temellerini attığınız çağlardır. Tüm yolculuğunuz sıranızda hep yanınızda olmak ise bizim vazifemiz.

Gelin; mutlu yarınlar için, geleceğe umutla bakabilmek için Gençlik Merkezimizde buluşalım. Hepinizi bekliyoruz!

GALERİ
Başkan’ın Özgeçmişi
Ömer Arısoy
1974’te Rize Çamlıhemşin’de doğdu. İlk, orta, lise öğrenimini burada tamamladı. 1989’da Marmara Üniversitesi Basın – Yayın Yüksekokuluna girdi, üç yıl devam etti. 1992’de İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine girdi ve 1997’de mezun oldu. Bir süre serbest avukatlık yaptı. 1999’da Zeytinburnu Belediyesi Başkan Danışmanı, 2004’te Başkan Yardımcısı oldu. 10 yıl boyunca hukuk işleri, kültür, bilgi işlem, yazı […]
DEVAMINI GÖR

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku