Biz Kimiz

Birlikte Öğrenmek, Birlikte Üretmek!

Gençlik Merkezi gençlerimizin birlikte öğrenme, üretme, uygulama çabalarının mekânı olmayı, birlikte kendi bireyliklerini keşfedip inşa etme deneyimlerine eşlik ve kılavuz etmeyi, beceri ve araç kullanma imkân ve araçlarını gençlerimize kazandırmayı, dostluğun ve arkadaşlığın geliştiği bir mecra olmayı hedeflemektedir.

Büyümenin, Güçlenmenin, Gelişmenin Mekânı

Zeytinburnu Gençlik Merkezi orta ve üniversite eğitimini almakta veya çalışmakta olan gençlerimize yönelik hizmet üretmeyi hedefleyen Bilgi Evi, Gençlik Merkezi, Millet Kıraathaneleri, Kariyer Merkezi, Kültür Sanat Merkezi şeklindeki kurumlar zincirinin merkezi bir halkasını oluşturmaktadır.

Zeytinburnu Gençlik Merkezi bu kurumlar zinciri ile etkin bir ilişki ve iş birliği içerisinde 14 – 25 yaş grubuna yönelik olarak eğitimlerini destekleyici, kültürel beslenmelerini geliştirici, beceri ve araç kullanma kapasitelerini artırıcı gezi, ders, seminer, konferans, kurs ve atölyeler düzenlemektedir.

Bilgili, üretken, duyarlı bir gençlik;huzurlu, güven dolu bir gelecek için...
15+
Farklı Branş
165
Kulüp Etkinliği
MİSYONUMUZ
Zeytinburnu’nda yaşayan 14 – 25 yaş grubundaki gençlerimizin kültürel olarak donanımlı, ufuk sahibi, birlikte öğrenme ve üretme becerileri gelişmiş, dayanışmacı, güçlü bireyler olarak yetişmelerine destek olmak, birlikte yaratmanın ve yol gitmenin imkân ve araçlarını sağlamak.
VİZYONUMUZ
İnsana dost, çevreye dost, tarihe ve coğrafyaya dost, gönüllülük duyarlılığı yüksek, girişimci, dinamik, ufuk sahibi, donanımlı genç bireylerin okuldan atölyelere kadar her yerde yetişmelerini ve bu hassasiyetin Zeytinburnu’nda en yüksek ölçüde yaygınlaşmasını temin etmek.
54.600+
Katılımcı Genç
773
Etkinlik
119
Konuk
Sizi hayallerinize bir adım dahayaklaştırmak için buradayız.
214
Eğitmen

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku