Projeler

Teori, Pratik ve Uygulama Bir Arada

Gençlerimizin değerler eğitiminden geçerek topluma kazandıracak projeler yapıyoruz. 

KULÜPLER

Gençlerimizin eğlenerek yeni bilgiler öğrenebilmesi, ilgi alanlarına göre kendini yetiştirmesine katkıda bulunmak...

DETAYA GİT
Sınavları Birlikte Kazanalım

Üniversite adayı gençlerimiz! YKS öncesi aklınıza takılanlar, merak ettikleriniz ve pratik bilgiler için yanınızdayız.

DETAYA GİT
Gönüllülük Atölyesi

Doç. Dr. Murat Şentürk hocamızla gönüllülüğe dair sorunlara birlikte yanıt arayacağımız Gönüllülük Atölyesine bekliyoruz.

DETAYA GİT
Bilişim Teknolojileri Akademisi

Zeytinburnu Belediyesi ve İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkeziyle birlikte uzman eğitmenlerimizle lise öğrencilerine yönelik verilen eğitim.

DETAYA GİT
İha-1 Pilot Eğitimi

Bu eğitim, İnsansız Hava Aracı Sistemleri Talimatı’nda (SHT-İHA) belirtilen nitelikleri taşıyan ve ticari amaçlarla insansız hava aracı kullanmak isteyen gençlere gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla verilmektedir.

DETAYA GİT
Doğa ve Tarih Kampı

Akademik olarak başarılı olan ve okul döneminde sosyal, kültürel ve sportif alanda aktif olan öğrencilerimizin eğlenceli aktivitelerle renkli bir tatil geçirmelerinin yanı sıra Çanakkale’nin manevi atmosferinde birlikte yaşama sanatını öğrenmelerini amaçladığımız etkinliğimizdir.

DETAYA GİT
GreenBox Stüdyo

GreenBox Stüdyo ile gençlerimize gerekli mekan ve ekipman desteğini sağlayarak sosyal medya içerik üretimi, tanıtım filmi çekimi, kısa film çekimi, ürün çekimi ve kurgu&montaj projelerinde kalitelerini arttırmalarını hedeflemekteyiz.

DETAYA GİT
ZEYGEM Akademi

ZEYGEM Akademi projesi; geçmişi, bugünü ve geleceği anlamak adına  “Modern Dünyayı Kavramak” temalı seminerler dizisinden oluşmaktadır.

DETAYA GİT
Dijital İletişim Uzmanlığı

Dijital İletişim Uzmanlığı programı ile; daha önce Gençlik Merkezimizde Dijital İçerik Atölyesi eğitimleri alan gençlerimiz ve halen dijital alanda eğitim gören, içerikler üreten gençlerimiz eğitimlerini taçlandırmış olacaklar.

DETAYA GİT
Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı

Pazarlama dünyasının en hızlı değişen ve gelişen koluna merhaba deyin. Sizin için hazırladığımız eğitim programı ile kendinizi Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı olarak bulacaksınız.

DETAYA GİT
Uygulamalı Girişimcilik Atölyesi

Dr. Ömer Özdinç hocamızla gençlerin girişimcilikle ilgili temel meselelerden haberdar olmaları ve kendilerini birer girişimci olarak hayal eder hale gelmeleri sağlanacaktır.

DETAYA GİT
İstanbul Gezileri

İstanbul’un kültür hazinesi niteliğindeki mekânlarını, iki haftada bir düzenlediğimiz “İstanbul Gezileri” ile rehber eşliğinde tanıyacağız.

DETAYA GİT
Tercih Danışmanlığı

Gerçeğe en yakın sonucu veren tercih robotu sayesinde adaylar için lise ve üniversite seçimini meşakkatli bir halden çıkarıp pratik ve doğru hale getiren Zeytinburnu Gençlik Merkezi, aynı zamanda öğrencilerin kısa sürede stressiz ve rahat bir tercih yapmalarına da katkı sağlıyor.

DETAYA GİT
Dijital İçerik Atölyesi

Sosyal medya alanında algı yönetiminden medya okuryazarlığına uzman kişilerden ve akademisyenlerden 32 Saat (8 Hafta) sürecek bir eğitim. 

DETAYA GİT
Sınava Adım Adım ve Birlikte

Çalışma Motivasyonu, Ertelemeden Kaçış, Odaklanma, Verimli Çalışma, Özgüveni Canlı Tutma temalı online eğitim.

DETAYA GİT
Daha İyi Atölyeleri DİA

Öğrencilerin temel akademik becerilerini geliştirmeleri adına İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Araştırma Merkezi tarafından tasarlanan bir sosyal sorumluluk projesi.

DETAYA GİT

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku