#eğitim
GreenBox Stüdyo

GreenBox Stüdyo ile gençlerimize gerekli mekan ve ekipman desteğini sağlayarak sosyal medya içerik üretimi, tanıtım filmi çekimi, kısa film çekimi, ürün çekimi ve kurgu&montaj projelerinde kalitelerini arttırmalarını hedeflemekteyiz.

RANDEVU AL

GREENBOX STÜDYO İLE DİJİTAL DÜNYADA FARKIN OLSUN!

Dijital medyanın hayatımızdaki öneminin artmasına paralel olarak video içeriklerinin de önemi her geçen gün artıyor. Günümüzde internet trafiğinin yüzde 80’ini videolar oluşturuyor. Youtube, Google’dan sonra en sık kullanılan 2. arama motoru olmuş durumda. Klasik televizyon yayınları yerini bağımsız Youtube kanallarına devretmeye başlıyor.

Gençlik Merkezimiz bünyesinde kurulan GreenBox Stüdyo ile gençlerimize gerekli mekan ve ekipman desteğini sağlayarak sosyal medya içerik üretimi, tanıtım filmi çekimi, kısa film çekimi, ürün çekimi ve kurgu&montaj projelerinde kalitelerini arttırmalarını hedeflemekteyiz.

Gençlerimiz projelerinde kendi ekipmanlarını kullanabildikleri gibi Gençlik Merkezimiz tarafından temin edilen profesyonel ekipmanlarla da projelerini gerçekleştirebilecek.

GALERİ
Projeden kareler
KONUM
Zeytinburnu Gençlik Merkezi
Başvuru Şartları
  • 15-25 yaş arası olmak,
  • Zeytinburnu’nda ikamet ediyor olmak.
RANDEVU AL

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku