#doğa #kamp #tarih
Doğa ve Tarih Kampı

Akademik olarak başarılı olan ve okul döneminde sosyal, kültürel ve sportif alanda aktif olan öğrencilerimizin eğlenceli aktivitelerle renkli bir tatil geçirmelerinin yanı sıra Çanakkale’nin manevi atmosferinde birlikte yaşama sanatını öğrenmelerini amaçladığımız etkinliğimizdir.

VİDEOYU
SEYRET

BAŞARI SİZDEN, TATİL BİZDEN!

Akademik olarak başarılı olan ve okul döneminde sosyal, kültürel ve sportif alanda aktif olan öğrencilerimizin eğlenceli aktivitelerle renkli bir tatil geçirmelerinin yanı sıra Çanakkale’nin manevi atmosferinde birlikte yaşama sanatını öğrenmelerini amaçladığımız etkinliğimizdir. Yaz dönemi kamplarımız 5 gece 6 gün, kış dönemi kamplarımız da 3 gece 4 gün olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Yaz Kampı

Eğitim-öğretim sürecinin bitmesiyle yaz tatili döneminde gerçekleştirilen kampımızda yer alan açık alan etkinlikleri, sportif ve sanatsal etkinlikler, doğa yürüyüşleri, akıl ve zeka oyunları, el sanatları, okçuluk, masa tenisi, kano gibi birçok aktivite ile öğrenciler eğlenirken öğrenme fırsatı bulurlar. Öğrencilerimiz, 5 gece 6 gün olarak planlanan yaz kampımızda bu süreyi eğitmenlerinin eşliğinde ve gözetiminde geçirirler.

 

Kış Kampı

Yarıyıl tatilinin kış dönemine denk gelmesi sebebiyle genelde etkinliklerimiz kapalı alanlarda gerçekleştirilmektedir. Kış dönemi kamplarımızda akıl ve zeka oyunları, seminerler, konser, el sanatları, drama, beceri ve oyun etkinlikleri uygulanmaktadır. Hava şartlarının müsaitlik durumuna göre tesisimizde yer alan spor sahasında basketbol, voleybol ve futbol etkinliklerine de yer verilmektedir. 3 gece 4 gün şeklinde uygulanan kış kampı, eğitim-öğretimin ilk dönemi süresince yoğun geçen okul derslerinin ardından gençlerimize dinlenme, eğlenme ve öğrenme imkanı sunmaktadır.

GALERİ
Projeden kareler
KONUM
Çanakkale Doğa ve Tarih Kampı
Başvuru Şartları
  • Lise öğrencisi olmak.
  • Zeytinburnu’nda okuyor veya ikamet ediyor olmak.

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku