#Seminer
İLETİŞİM ÇAĞINDA HAYAT DERSLERİ
02 Kasım 2022
Zeytinburnu Gençlik Merkezi

İletişim mesleğinin ustaları gençlerle buluşuyor. “İletişim Çağında Hayat Dersleri” seminerleri Zeytinburnu Gençlik Merkezi’nde başlıyor.

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM) tarafından gerçekleştirilen “İletişim Çağında Hayat Dersleri” seminerleri, iletişim mesleğinin usta isimlerini Zeytinburnulu gençlerle buluşturuyor. Toplam 8 seanstan oluşacak seminerin ikincisi, 02 Kasım 2022 Çarşamba günü saat 17.00’de Moderatör Serkan Fıçıcı ve Konuk Dijital Yayıncı Ahmet Metan’ın katılımıyla başlayacak. “Gençlere Dijital Fırsatlar” sloganıyla gençlerle buluşacak olan seminerde ağırlıklı olarak; Youtube, Twitter, Facebook, İnstagram ve diğer mecralar üzerinden nasıl para kazanılır? Sadece Para kazanmak değil, tanınmak ve tanıtmak, geleceğe bugünden hazır olmak, dijitalde var olmanın ipuçları konuları ele alınacak.

GALERİ
02
KAS
Çarşamba
17:00
KONUM
Zeytinburnu Gençlik Merkezi
KONUKLAR
Moderatör: Serkan FIÇICIKonuk: Adem METAN
BENZER ETKİNLİKLER
Diğer ekinliklerimize de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku