#Duyuru #Eğitim #Seminer
ZEYGEM’DEN YKS’YE 3 AY KALA KAZANMA NAVİGASYONU
09 Mart 2024

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM), bu yıl içinde sınavlara hazırlanan öğrenciler için Gri Koç Eğitimci Yazar Gökhan Müftüoğlu’nun koçluğunda çeşitli stratejiler, motivasyon teknikleri ve öğrenme yöntemlerinin anlatıldığı, “YKS'YE 3 AY KALA KAZANMA NAVİGASYONU” seminerini Zeytinburnu Kültür ve ...

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM), bu yıl içinde sınavlara hazırlanan öğrenciler için Gri Koç Eğitimci Yazar Gökhan Müftüoğlu’nun koçluğunda çeşitli stratejiler, motivasyon teknikleri ve öğrenme yöntemlerinin anlatıldığı, “YKS’YE 3 AY KALA KAZANMA NAVİGASYONU” seminerini Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’ne taşıyor.

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM), bu yıl içinde sınavlara hazırlanan öğrenciler için özel bir seminer düzenliyor. Öğrencilerin sınavda başarı oranlarını yükseltmek için çeşitli taktikler, stratejiler, motivasyon teknikleri ve etkili öğretim yöntemlerinin Gri Koç ve Eğitimci Yazar Gökhan Müftüoğlu tarafından aktarılacağı “YKS’YE 3 AY KALA KAZANMA NAVİGASYONU”, 09 Mart Cumartesi günü saat 14.00‘te Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi‘nde düzenlenecek.

SINAVDA BAŞARILI OLABİLMENİN İNCE AYRINTILARI

Okullarda öğrencilerin başarısını artırmak, sınava hazırlık sürecinde onlara daha fazla destek olabilmek adına düzenlenen “YKS’YE 3 AY KALA KAZANMA NAVİGASYONU Semineri”nde, Zeytinburnulu gençlere; özellikle sınavlarda başarılı olmak için kullanabilecekleri stratejiler, motivasyon teknikleri ve etkili öğrenme yöntemleri anlatılacak. Ayrıca seminerde, öğrencilerin stresle başa çıkmak, zaman yönetimi yapmak ve hedeflerini belirlemek gibi konularda da bilgilendirme yapılacak.

GALERİ
09
MRT
Cumartesi
BENZER ETKİNLİKLER
Diğer ekinliklerimize de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku