Haberler

En Doğru Tercih İçin ZEYGEM Rehberliği LGS 2024

GELECEĞİN İÇİN DOĞRU TERCİH!

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM), Liselere Geçiş Sistemi (LGS) 2024 için öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti veriyor.

Zeytinburnu Gençlik Merkezi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) 2024 kapsamında merkezi sınav, yerel ve pansiyonlu okul yerleştirme sürecine katılacak öğrencilerimizin ilgi, değer ve yetenekleri doğrultusunda kendilerine en uygun üst öğretim kurumlarına yerleşmelerine katkı sağlamak için bu sene de ücretsiz tercih danışmanlığı veriyor.

Tercih telaşına düşen lise adaylarını yalnız bırakmayan Zeytinburnu Gençlik Merkezi, “Geleceğin için Doğru Tercih” sloganıyla bu heyecanlı süreçte öğrencilere kılavuz oluyor.

Tercih Günleri;

(03-17 Temmuz 2024) 

 Tarihlerinde tercih danışmanlığı için 09.00 ile 17.00 saatleri arasında tüm lise adaylarını Zeytinburnu Gençlik Merkezimize bekliyoruz.

 

 

GALERİ
Etkinlikten Kareler
DİĞER HABERLER
Diğer haberlere de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku