Haberler

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi ZEYGEM Tiyatrosu’nda…

İlçedeki liselerin tiyatro salonlarında faaliyetlerini yürütmeye devam eden Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM), Üstün Sanat Tiyatrosu ekibiyle Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’nin zaferini anlatan oyunu sergiliyor.

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM) ilçedeki gençlere yönelik yaz etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. 14-25 yaş arası Zeytinburnu sınırları içinde ikamet eden gençler için; Akademi Seminerleri, İstanbul Gezileri, Okul SöyleşileriAtölyelerKulüp ÇalışmalarıYaz ve Kış Kampları gibi birçok alanda faaliyet yürüten ZEYGEM, aktiviteleri arasına ‘Okulda Tiyatro’ gösterilerini de ikinci defa ekledi.
Üstün Sanat Tiyatrosu ekibiyle “Selahaddin Eyyubi – Kudüs Fatihi” temalı oyununu ilçedeki liselilerle buluşturan ZEYGEM, böylelikle sanat alanında da gençlere yönelik yeni bir etkinliğe daha imza atmış oldu.

 

 

GALERİ
Etkinlikten Kareler
DİĞER HABERLER
Diğer haberlere de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku