Haberler

Telsiz Mahallesi’ne Yeni Semt Konağı

Zeytinburnu Belediyesi tarafından Telsiz Mahallesi’nde yapımına başlanan 5 katlı Semt Konağı, tamamlandığında mahalle sakinlerine Aile Sağlığı Merkezi, Muhtarlık ve öğrenciler için Bilgi Evi olarak hizmet verecek.

Zeytinburnu Telsiz Mahallesi, içerisinde Aile Sağlığı MerkeziMuhtarlık ve öğrenciler için Bilgi Evi hizmetlerini verecek olan 5 katlı yepyeni bir Semt Konağı’na sahip oluyor. Hâlihazırda ilçedeki mahallelerde hizmet vermeye devam eden Semt Konaklarına böylelikle bir yenisi daha eklenmiş oluyor.

Bodrum ve çatı kat dâhil olmak üzere 5 kattan oluşacak Telsiz Semt Konağı toplam 1.443 metrekare inşaat alanına sahip. Bodrum ve zemin katta yer alacak olan Aile Sağlığı Merkezi’nde 10 adet muayene odası, acil müdahale odası, bekleme holü, 2 adet anne izleme, 2 adet çocuk izlime odası ve Muhtarlık yer alırken, birinci, ikinci ve çatı katında ise Bilgi Evi’ne ait bilgisayar atölyesi, görsel sanatlar atölyesi, müzik atölyesi, mutfak, kütüphane, konferans ve sinema salonu bulunacak.

GALERİ
Etkinlikten Kareler
DİĞER HABERLER
Diğer haberlere de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku