Haberler

Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı!

Zeytinburnu Belediyesi’nin 5 – 16 yaş arası çocuklar için yaz dönemi boyunca ücretsiz olarak hizmet vereceği ‘Yaz Spor Okulları’ için kayıtlar 10 -30 Haziran tarihleri arasında alınacak.

Zeytinburnu Belediyesi’nin 11 farklı branşta eğitim vereceği “Yaz Spor Okulları”nda 5- 16 yaş arasındaki çocuklar için eğlence dolu yeni bir dönem başlıyor. Zeytinburnu’ndaki okullarda eğitim gören  tüm öğrenciler branş eğitimlerinden ücretsiz faydalanabilecek.

Yaz Spor Okulları’na 10 – 30 Haziran tarihleri arasında; www.zeytinburnu.istanbul, Zeytinburnu Belediyesi, Merkezefendi ve Beştelsiz Yüzme Havuzları’ndaki kayıt merkezlerinden başvuru yapılarak katılım sağlanabilecek.

11 FARKLI SPOR BRANŞINDA ÜCRETSİZ EĞİTİM VERİLECEK

 2 Temmuz – 6 Eylül 2024 tarihleri arasında toplam 10 hafta sürecek olan ‘Yaz Spor Okulları’nın 9 haftalık dönemi eğitimle geçecek. Son hafta ise her branşa özel olmak üzere turnuvalar düzenlenecek. Kendi alanında 40 uzman eğitmenle birlikte hizmet verecek olan Yaz Spor Okulu’nda; yüzme, basketbol, tenis, masa tenisi, taekwondo, okçuluk, karate, atletizm, cimnastik, voleybol ve buz pateni branşları yer alacak.

 

YAZ SPOR OKULUN’DA ENERJİ DEPOLAMAK İÇİN

DİĞER HABERLER
Diğer haberlere de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku