Haberler

Zeytinburnu’nda Karneyi Alan Yaşadı!

Zeytinburnu’nda karneyi alan öğrenciler yaz tatili boyunca; Yaz Spor Okulları, Bilgi Evleri, İzci Evi, Bilim Zeytinburnu, Buz Adası, Çanakkale Doğa ve Tarih Kampı’nda düzenlenecek etkinliklerle eğlenceye doyacak.

Zeytinburnu Belediyesi karnesini alan tüm öğrencilere yaz boyunca eğlence dolu aktiviteler sunuyor.

Zeytinburnu Belediyesi’nin çocuklara ve gençlere yönelik hizmet veren tüm birimlerinde her öğrenci için farklı bir etkinlik düzenlecenek. Yaz tatili boyunca çocuklar, Bilgi Evleri’nin düzenlediği atölye ve kulüplere, Zeytinburnu İzci Evi’ndeki aktivitelere ve Bilim Zeytinburnu’ndaki atölyelere katılabilirken, Kaz Dağları’nın eteğinde yer alan Çanakkale Doğa ve Tarih Kampı’nda harika bir yaz tatili geçirebilecekler. Öğrenciler Buz Adası’nda buz pistinin tozunu attırırken, Yaz Spor Okulları’ndaki 11 farklı spor branşıyla tüm yılın stresini geride bırakacaklar.

 

İzci Evi’nde Yeni Bir Dünya İle Tanışmak için

Çanakkale’de Harika Bir Yaz Tatili İçin

Yaz Spor Okulu’nda Enerji Depolamak İçin

Bilim Zeytinburnu Atölyeleri’ne Katılım İçin

Bilgi Evi Etkinlikleri İçin

Zeytinburnu Buz Adası’nda Kaymaya Başlamak İçin

 

DİĞER HABERLER
Diğer haberlere de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku