Haberler

3 Boyutlu Tasarım ve Yazıcı Atölyesi 2.Dönem Başlıyor

Zeytinburnu Gençlik Merkezi (ZEYGEM)’nin ‘3 Boyutlu Tasarım ve Yazıcı Atölyesi 2.Dönem kayıtları başlıyor. Zeytinburnu’nda ikamet eden 15-25 yaş arası gençler atölye eğitimlerinden ücretsiz faydalanabiliyor.

Günümüzde üretim teknolojisinde etkin olarak kullanılan ve devrim oluşturan nitelikte değişiklikler ve yenilikler getiren üç boyutlu yazıcılar insanoğlunun hayal gücünü zorlamaya devam ediyor. Zeytinburnu Gençlik Merkezi de kendini bu alanda yetiştirip geliştirmek isteyen gençlere ikinci defa eğitim imkânı sunuyor. 8 hafta sürecek olan “ZEYGEM 3 Boyutlu Tasarım ve Yazıcı Atölyesi” için kayıtlar 01 Ekim tarihinde başlayacaktır. Zeytinburnu’nda ikamet eden 15-25 yaş arası herkes atölye için kayıt yaptırabiliyor. Her bir atölye için kontenjanın 20 kişi ile sınırlı tutulduğu eğitimlerin ilki 24 Ekim 2023 Salı günlü başlayacak. Kayıt için başvurular www.zeygem.org.tr adresinden yapılıyor.

Toplamda 8 hafta sürecek atölye çalışmalarında;

3D Üretim ve Tarihçesi, 3 Boyutlu Yazıcı Teknolojileri, Baskı Hızı ve Filament Yazıcı Yapısı, Prensibi ve Ürün Oluşturma Süreci, Üretim Parametreleri Hangi Alanlarda Kullanılır? Yerçekimsiz Ortamda 3D Yazıcı Tarama Teknolojisi, 3D Tasarım Program Kullanımı ve 3 Boyutlu Baskı Alma eğitimleri verilecek.

 

 

DİĞER HABERLER
Diğer haberlere de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku