Haberler

Zeytinburnu’nda Karne Sevinci Eğlence Dolu Bir Şenlikle Kutlanıyor

Zeytinburnu’nda karne sevinci Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenleyeceği “Karne Şenliği” ile kutlanıyor. Ayrıca öğrenciler tüm yaz boyunca Zeytinburnu Belediyesi’nin gençlere yönelik aktivitelerinden ücretsiz yararlanma fırsatını yakalıyorlar.

Zeytinburnu‘nda karne sevinci Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenleyeceği “Karne Şenliği” ile kutlanıyor. 18 Haziran Pazar günü Zeytinburnu 15 Temmuz Meydanı’nda düzenlenecek ve birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapacak etkinlikte, çocuklar ve gençler doyasıya eğlenecek. Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği şenlikte; çömlek, ipli kukla, resim, uçurtma, ahşap boya, müzik deneyim atölyeleri, formula, ralli, kano, ok atma simülasyonları ve çeşitli VR oyunları, tırmanma duvarı, trambolin, balon futbol, air hockey gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, Kral Şakir sahne gösterisi yer alacak. Ayrıca etkinliğe katılan çocuk ve yetişkinlere çeşitli ikramlar olacak.

YAZ BOYUNCA EĞLENCE DOLU AKTİVİTİLER ÖĞRENCİLERİ BEKLİYOR

dönemi boyunca, Zeytinburnu Belediyesi’nin; Bilim ZeytinburnuBilgi EviBuz Adasıİzci EviYaz Spor OkuluÇanakkale Doğa ve Tarih Kampı etkinliklerinden ücretsiz faydalanabilecekler.

 

 

GALERİ
Etkinlikten Kareler
DİĞER HABERLER
Diğer haberlere de göz gezdirin!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku