15
AĞU
13
HAZ
05
MRT
#Duyuru
Ömer Arısoy Müjdeyi Verdi: “Başarı Sizden Ödül Bizden”

Zeytinburnu Belediyesi, 2022 Yükseköğretim Kurumlar Sınavı’nda (YKS) başarılı olan öğrencilere 3 bin TL nakit ‘Başarı Ödülü’ verecek.

DETAYA GİT
#Kamp
ÇANAKKALE DOĞA VE TARİH YAZ GENÇLİK KAMPI BAŞVURULARI BAŞLADI!

Sevgili gençler, yoğun ders çalışma temposundan sonra, nefes alma ve dinlenme fırsatı bulacağınız Yaz gençlik kampımızda; Deniz ve havuz, akıl ve zekâ oyunları, seminer, konser, el sanatları, gezi, drama, beceri ve spor oyunları etkinlikleri gibi birbirinden güzel etkinlikler sizi bekliyor.

DETAYA GİT
#Eğitim
16.Geleneksel Kitap Okuma Yarışması'nın Sınavı Yapıldı!

Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri ve Gençlik Merkezi’nin 16’ncısını düzenlediği Kitap Okuma Yarışması’nın sınavı yapıldı.

DETAYA GİT

MerkezimizdeNeler Var?

Zeytinburnu Gençlik Merkezinde gençler; kendilerini tanır, bilgi ve yeteneklerini geliştirir, zararlı ortamlardan uzak kalarak kendilerine, ailelerine ve yaşadığı topluma faydalı bireylere dönüşürler.

Zararlı ortamlardan uzak kalarak kendilerine, ailelerine ve yaşadığı topluma faydalı bireylere dönüşürler.

DETAYA GİT
50.000+
genç için
200+
eğitmen ile
700+
etkinlik!
KULÜPLER
Kolektif Becerilerini Geliştir!

Zeytinburnu Belediyesi olarak bizler, siz gençlerimizin yeteneklerine ve kararlarına her zaman değer vermekteyiz. Yarınlarımızı emanet edeceğimiz sizleri doğru yönlendirmeyi ve bu yolda sizlere imkânlar sunmayı daima boynumuzun borcu olarak kabul ediyoruz...Devamını Oku